Süpermarket Promosyon için 4 Raflar Oluklu Kağıt Pop Up Ekran Standı

Süpermarket Promosyon için 4 Raflar Oluklu Kağıt Pop Up Ekran Standı
Chat Now
Ürün ayrıntıları

ÜRÜN ADI: SUPERMARKET PROMOSYON İÇİN 4 RAF BOĞAZLI KAĞIT POP UP EKRAN STANDI

Biz karton ekran standında aşağıdaki gibi profesyonel üreticisi

1. Karton Ekran Standı

2. Karton Kat Göstergeleri

3. Oluklu Peg Kanca Görüntüler

4. çöp kutuları, Sidekicks görüntüler

5. Palet görüntüler

6. Sayaç Ekran Kutuları

7. PDQ, POP Standee, Totem / Lama Standı,

8. Perakende Ambalaj vb.

3.Description:
1. Yüksek kaliteli Malzeme: 350gsm CCNB + K5, yani, sağlam oluklu kağıt, gri tahta, fildişi kurulu, vb.


2. Özelleştirilmiş Boyut: Ücretsiz ayakta ekran için normal boyutumuz W 50cm XD 45cm XH 157cm'dir. Ama biz tasarım tasarımı ve uçak tasarımı için tasarım departmanı var, profesyonel grafik ve yapısal tasarım sunulabilir.


3. Esnek Stil: Katlanabilir, dağıtılması, montajı, taşınması ve saklanması kolaydır. karton için, hemen hemen tüm modeller, taşımacılık ve taşıma için çok ekonomik olan katlanabilir. Tedarikçileri etkin hale getirmek ve doğrudan yükleme noktasından nihai satış noktası olmayan ambalajlı satış noktasına nakledmek için, istiflenmiş ambalaj maliyetinin biriktirilmesi


4. Renkli Baskı: ofset 4 renkli baskı. veya boş (özelleştirilebilir)

İşlem sonrası: parlatma, laminasyon, nokta. UV, kabartma, damgalama, su geçirmez


5. Usta işçiler, sıkı denetçiler ve gelişmiş ekipmanların üretilmesi tekniği, sadece kalite güvencesini değil aynı zamanda rekabetçi ürünleri de tercih etmektedir. Gelişmiş kurumsal yönetim modu, mükemmel ekip çalışması ve üstün kalite kredisi ile aynı iş alanının tüm işletmeleri arasında lider bir role sahiptir.


6. Göz alıcı: Yenilikçi tasarımı ve renkli baskısı, marka profilinizi kolayca arttırabilir ve yeni ürünlere dikkat çekebilir.


7. İyi reklam etkisi: kağıt ekran, en yeni ve en modern çağda alışveriş aracı haline geldi ve çeşitli manifestasyonlar kişiselleştirilmiş içerik estetik ve renkli çağdaş kalabalıkla buluşuyor. Şirket imajını tanıtmanın ve bir terminal inşa etmenin en iyi yoludur.


8. İyi hizmet: Sorunuzu 24 saat içinde geri besleyeceğiz ve fikir ve ürünlerinize göre uygun stili tavsiye edeceğiz. Memnun oluncaya kadar tasarımı yapmanıza yardımcı olabilecek profesyonel tasarımcılarımız. Ekranları bitirdikten sonra size montaj talimat resimlerini çizerek size doğru yolları kurmanıza yardımcı olacak, ihtiyaç duyduğunuzda sizin için bir video da hazırlayabileceğiz.

Ama renk için, onlar renk örnek mürekkep püskürtmeli baskı örnek olduğundan farklıdır, renk bazı sapma, bu yüzden renk örneği sadece kelimeyi onaylamak için kullanılır, resim, standart renk değil. Ama onayınız için küçük bir renk taslağı hazırlayacağız, renk taslağı ofset baskı rengine yakın. Tabi ki, bizim için renk taslağı sağlayabilirsiniz.

Seri üretim ihtiyacı için, tüm ekran biz basit sipariş verecek, sipariş onaylandıktan sonra, biz özgürce örnek tedarik edecek. Örnek onaylandığında, biz örnek düzenleyecektir, örnek yapısı seri üretim aynıdır.

Jiechuang Ekran Satınalma Ekranları üreticileri ve tedarikçileri önde gelen Noktası, fabrikamızda müşterilerine 4 raflar oluklu kağıt iyi fiyat ile süpermarket promosyon ürünleri için ekran standı açılır. Ekran markaları veya yüksek kaliteli ürünler arıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Sorgulama