Ana sayfa > Hakkımızda

JC POP DISPLAY(HK) Co, Ltd, Shenzhen Jiechuang görüntüleme ürün Co., Ltd, adı da tasarlanması ve Oluklu mukavva ekran standları 2005 yılından bu yana üretim konusunda uzmanlaşmış. (Firmamız 1999 yılında başladığında Ayrıca kağıt ambalaj kutular ve çantalar çok başında üretmek)

Fabrikamız var bağımsız bina 1300 metrekare fabrikasında, 100'den fazla üst düzey kurmayları, bütünleştirici üretim hattı ve 1,2 × 1.6 metre CMYK 4 Renk Ofset baskı makinesi.

Biz-ebil yaratmak daha--dan 1, 000 yeni stiller karton görüntüler yıllık, bizim iş için tüm dünyada genişletilmiş ve Wal-Mart, Carrefour, P & G, Tesco, Home Depot, B & Q, Coles, Hilton ve marka aralığından, Revlon, Olay, Neutrogena, Novae, Blue Star, kağıt mendil vb ile güçlü ve uzun vadeli iş ilişkisi zaten inşa etmişlerdir.

Oluklu mukavva görüntüler, sayaç görüntüler dahil olmak üzere tüm kağıt ürünler özelleştirilen, kat görüntüler, totem lama görüntüler, çöp Kutusu'nu görüntüler, karton Fuar arabası kutuları, kağıt torba, kağıt kutular, vb.

Bu POP & POS reklam görüntüler ve paketler süpermarket, satış noktası için yaygın olarak kullanılan perakende satmak stok, satınalma Zincir mağaza, dükkan, sergiler, turistik ve benzeri Expozitii.

1、Workshop

2、Laboratory

3、Office