duvara monte Broşürlükler Özel Tasarımlı Reklam Oy Pusulası, Broşür Tutucular Oluklu Mukavva Oy Pusulası

Özel Tasarım Reklam Oyma Kutusu, Broşür Tutucular Oluklu Mukavva Oy Kutusu Karton Oyma Kutusu 1.Easy montaj 2.Durable, taşınabilir 3.Original tasarım, renkli baskı 4.Eco-friendly Ürün Açıklaması: Oluklu Oy Kutuları toplamak için uygun bir yöntem sağlar ...

Ürün ayrıntıları

Özel Tasarımlı Reklam Oy Pusulası, Broşür Tutucular Oluklu Mukavva Oy Pusulası

Karton Oylama Kutusu
1. Kolay monte edilir
2.Dürebilir, taşınabilir
3.Orijinal tasarım, renkli baskı
4.Eco dostu

Ürün Açıklaması:
Oluklu Oy Kutuları öneriler, fikirler veya yorumlar toplamak için uygun bir yöntem sağlar. Bu düşük maliyetli toplama kutuları, geri bildirim almak, kayıt yapmak, bağış kurmak veya bağış toplamak için mükemmel bir yoldur. Jiechuang Display, aradığınız boyut veya şekli ne olursa olsun şirketiniz için özel bir sandık tasarlayabilir. Bu Özel Kesme Kutuları, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için Oluklu mukavva veya kartondan yapılmak üzere tasarlanmıştır.

Jiechuang Ekran önde gelen sandık kutuları üreticileri ve tedarikçilerinden biridir, fabrikamız iyi fiyat ile broşür sahipleri ürünler ile oluklu mukavva sandığı, müşterilere özel tasarlanmış reklam oy pusulası sağlayabilir. Eğer ekran markaları veya yüksek kaliteli ürünler arıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Sorgulama