Hediyeler Dekoratif kutular Özel dekoratif toplama kutusu, promosyon karton toplama kutuları tasarım

Özel dekoratif toplama kutusu, promosyon karton toplama kutuları tasarım
Ürün ayrıntıları

Özel dekoratif toplama kutusu, promosyon karton toplama kutuları tasarım

Hakkımızda:

1. bu POP karton görüntü profesyonel bir üreticisidir.Biz POP karton görüntüleme ürünleri sektöründe 9 yıllık tecrübesi var ve iyi bir itibar zevk. Ürünlerimiz müşteriler onay dünya çapında kazandı.

2. şirketimiz, müşteri'ye (tasarım sağlayan; örnek sahipleri yapma; mal ve nakliye malları üreten) çok yönlü hizmetler sunuyoruz.

3. biz müşterilerimizin ürünleri markası daha belirgin hale yardım et, satış noktaları geliştirmek ve toptan birimlerini tanıtmak. O zaman müşterilerimize kolayca ürünlerin katma değer yaratmak, ürünün dağıtılır sürecindeki maliyet fiyatı düşürmek ve marka tanıma geliştirmek.

4. biz performans bir dizi her ürün müşterinin ihtiyacını karşılamak sağlamak için sıkı mükemmel kalite kontrol sistemi.  Ayrıca, tüm ürünlerimiz kesinlikle teslim etmeden önce test edilmiştir.

5. şirket üzerinde 13000 m2 kaplar ve 200'den fazla çalışanı vardır. Biz gelişmiş üretim ekipmanları tanıttı (Boyut: 1200 baskı * 1620mm), dört renkli ofset basın ve tam otomatik üretim kümesi. Yüksek hızlı tam otomatik yüzey hazırlama ekipmanları gibi bir benzeri makine gelatinizing silindiri, otomatik diecutting Makinası laminasyon.

6. amacımız müşterilerin kendi hedefleri gerçekleştirmek için yardımcı olmaktır.Her zaman içtenlikle bizimle işbirliği hoş geldiniz ve bu kazan-kazan durumu ulaşmak için çok çaba yapıyoruz.

Sorgulama