Hediyeler Dekoratif kutular Özel Dizayn Dekoratif Toplama Kutusu, Promosyon Kartonu Toplama Kutuları

Özel Desenli Dekoratif Toplama Kutusu, Promosyon Mukavva Toplama Kutuları Hakkımızda: 1. Bu POP karton ekran profesyonel bir üreticisidir. Biz POP karton ekran ürünleri sektöründe 9 yıllık tecrübeye sahip ve iyi bir üne sahiptir. Ürünlerimiz müşteri onayı kazandı ...

Ürün ayrıntıları

Özel Dizayn Dekoratif Toplama Kutusu, Promosyon Kartonu Toplama Kutuları

Hakkımızda:

1. Bu POP karton ekran profesyonel bir üreticisidir. Biz POP karton ekran ürünleri endüstrisinde 9 yıllık bir deneyime sahip ve iyi bir üne sahiptir. Ürünlerimiz dünya çapında müşterilerin onayını kazanmıştır.

2. Firmamız müşteriye her yönüyle hizmet (tasarım sağlama, numune sahipleri yapma, malların üretilmesi ve nakliye malları) sunmaktadır.

3. Müşterilerin ürünlerinin markasının gittikçe daha belirgin hale gelmesine yardımcı oluyoruz, satış noktalarını arttırmaya ve toptan hacimleri teşvik etmeye yardımcı oluyoruz. Ardından müşterilerimiz ürünlerin katma değerini kolayca yaratabilir, ürünün dolaşımdaki maliyet fiyatını düşürebilir ve marka bilinirliğini arttırabilir.

4. Ürünlerimizin her biri müşterinin ihtiyacına cevap verebilmek için sıkı mükemmel kalite kontrol sistemine sahiptir. Buna ek olarak, tüm ürünlerimiz kesinlikle gönderilmeden önce test edilmiştir.

5. Şirket 13000 metrekare üzerinde ve 200'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Biz gelişmiş üretim ekipmanları (baskı boyutu: 1200 * 1620mm), dört renk ofset baskı ve otomatik üretim komple set tanıttı. Yüksek hızda tam otomatik yüzey hazırlama ekipmanları, laminat makinesi jelatinleştirici merdane, otomatik kesim makinası vb.

6. Amacımız müşterilerin amaçlarını gerçekleştirmek için yardımcı olmaktır. Biz her zaman bu kazan-kazan durumu elde etmek için büyük çaba sarf ediyoruz ve içtenlikle bizimle işbirliği hoş geldiniz.

Jiechuang Ekran önde gelen sandık kutuları üreticileri ve tedarikçilerinden biridir, fabrikamızda müşterilerine özel dekoratif kutu toplama, promosyon kartonu iyi fiyatlı kutu ürünleri toplama sağlayabilir. Eğer ekran markaları veya yüksek kaliteli ürünler arıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Sorgulama