Ucuz Fiyatlı Şampanya / şarap / su Şişesi Boyun Etiketi Özel Tasarım Baskı

Ürün adı: şarap / bira / içecek Çin toptan şişe boyun etiketleri büyük miktarda ucuz fiyat 'em - şişe boyun etiketleri, şişe boyunluklar veya darboğaz askıları' ne aramak istersen ... Bu küçük satış noktası powerhouses mükemmel bir pazarlama yapmak yatırım. Şişe tutucuları ...

Ürün ayrıntıları

Ürün adı: şampanya / şarap / su şişesi boyun etiketi özel tasarım ucuz fiyat baskı

Şişe boynu etiketleri, şişe boyunlukları veya darboğaz askıları olarak adlandırmak istediğiniz her şey ... Bu küçük satın alma noktaları, mükemmel bir pazarlama yatırımıdır. Şişe gerdiricileri düşük birim maliyetleri ve barkod veya promosyon kodları kullanarak ROI'yi takip etme yeteneği ile kanıtlanmıştır. Perakendecilerin kullanması kolay ve tanıdık geliyor ve hatta maliyeti paylaşmak için perakendecilerle çalışabilirsiniz.

Özel şişe asmak etiketi yapmak, küçük miktar kabul edilebilir.

Gel ve e-posta yoluyla Jessica ile iletişime geç : soruşturma için display@displaystandpop.com

Jiechuang Ekran önde gelen Özel Etiket Etiketleri üreticilerinden ve tedarikçilerinden biridir, fabrikamız müşterilerimize iyi fiyat ile ucuz fiyat ürünleri ile şampanya / şarap / su şişesi boyun etiketi özel tasarım baskı sağlayabilir. Ekran markaları veya yüksek kaliteli ürünler arıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Sorgulama