Ana sayfa > SSS

S: 1. işbirliği nasıl başlıyoruz?

A: Bizim görüntüler özelleştirilen, genellikle biz tasarım yapısı ve boyutu müşteriler için başlatma. Bu aşamada müşteri bize ana fikir nerede hakkında söylemem gereken ekran kat, tezgah veya duvara asmak yerleştirilebilir. Ve bize ayrıntılı ürün bilgileri (boyut, ağırlık, nasıl yerleşim için) ya da birkaç ürün örnekleri tasarımı için mümkünse gönderin.

S: 2. resimle yadım edebilirsiniz?

A: Genellikle, sanki kendileri tarafından sanat yapan müşteri müşteri zorluk varsa veya sanat yapmak için tasarımcı var mı, temel sanat madde edecekler sürece onlara yardımcı olabilir. Sonraki renk örneği daha önce seri üretim yapmaktır.

S: 3. örnek sunuyor musunuz?

A: Evet, biz boş örneği veya renkli örneği mürekkep püskürtmeli baskı tarafından sunabilir, esas olarak müşteriler boyut, kağıt kalitesi, ağırlık destekleyen yetenek kontrol etmek için.

S: 4. nasıl uzun does o almak örnek yapmak için?

A: Boş Örnek 1-3days ihtiyacı, renk örneği 3-5days ihtiyacı var.

S: 5. nasıl örnek için ücret mi?

A: Biz genellikle örnek, sadece yeterince siper maliyeti yapmak için para küçük bir miktar ücret . Örnek yapmaya herhangi bir para kendi değil. Sipariş teyit edildiğinde, örnek ücret sipariş toplam değeri mahsup edilebilir.

S: 6. renk örneği tarafından mürekkep püskürtmeli baskı renk içinde yığın üretim kontrol için kullanabiliriz?

A: Hayır, mürekkep püskürtmeli baskı işlemi tamamen Ofset baskı içinde yığın üretim farklı olduğundan. Renk renkler içinde yığın üretim farklı olacaktır. Müşteriler nasıl rengi gibi seri üretim görüneceğini görmek isterseniz, müşteri % 90 yakın seri üretim renkte olan A3 veya A4 boyutu yazdırma prova sunacak.

S: 7. nasıl örnek gemi?

A: Biz genellikle DHL, UPS, FedEx veya TNT tarafından gemi. Ve kurye ücreti varış karşı müşteri tarafından ödenir. Müşteri kurye/c değilse, en ekonomik kurye Aracısı hizmeti bulmak için müşteriler ve müşteri bize kurye ücreti ödemek yardımcı olabilir, biz kurye aracıya transfer. Merak etme, yük-ecek var olmak tamamen şarj edilmiş bir şirket tarafından iletici olduğunu.

S: 8.What sağlama süresi toplu sipariş için mi? Ve ödeme şartları?

A:  15-20days mevduat hesap TT, toplam tutar depozito olarak % 40'ını tarafından ulaştıktan sonra hakkında. Müşteriler tarafından kontrol ve bitmiş ürünler sonra % 60 denge sonra ödenecek nakliye önce olan ihtiyacı var.

S: 9. müşteriler karton görüntü montajı için yordamları göstermek nasıl?

A:   Montaj yönergesi satırı veya resimler sunacak. Eğer müşteri hala zorluk öğretim montaj olarak gözden geçirdikten sonra müşteri açıkça adım adım hakkında göstermek için video sunacak.