düz kahverengi kağıt torba Serigraf Baskılı Düşük Maliyetli Kahve Kraft Kağıt Torbalar

Serigraf Baskılı Düşük Maliyetli Kahve Kraft Kağıt Torbalar Ticaret

Ürün ayrıntıları

Serigraf Baskılı Düşük Maliyetli Kahve Kraft Kağıt Torbalar

İşlem süreci

1.Inquiry-Profesyonel kağıt torba, kraft kağıt çanta, ambalaj kağıt çanta tırnak.

2.Fiyat, kurşun zamanı, sanat tarihi, ödeme dönemi vb. Teyit edin.

3.Sanxi satışları feikang mühürlü Proforma Fatura gönderir.

4. Müşteri ödeme için ödeme yapacak ve bize Banka makbuzu yollayacaktır.

5.İlk Üretim Aşaması-Müşterilere ödeme aldıklarını bildirin ve taleplerinize göre numuneler yapacak, onayınızı almak için fotoğraf veya numuneler gönderecektir. Onaylandıktan sonra, üretimi düzenleyeceğimizi ve tahmini süreyi bildireceğimizi bildiririz.

6. Orta Üretim-fotoğraf kağıt torba, kraft kağıt torba, ambalaj kağıt torba, ürünlerinizi görebilirsiniz üretim hattı göstermek için gönderin. Tahmini teslimat süresini tekrar teyit edin.

7. Son Üretim-Kitlesel üretim ürünleri fotoğraflar ve kağıt torba, kraft kağıt torba, ambalaj kağıdı torba numuneleri onay için size gönderilecektir. Üçüncü taraf Denetimini de ayarlayabilirsiniz.

8. Müşteriler, dengeden ve Özgürlük Gemisi mallarından ödeme yapıyor.

9. Kağıt torbası, kraft kağıt torba, ambalaj kağıdı torbası aldığınızda emir onlara "son" diyebilir ve onlarla tatmin olur.

10. Feikang'a kağıt torba, kraft kağıt torbası, ambalaj kağıdı torbası hakkında geri bildirim Kalite, Hizmet, Pazar Görüşleri ve Önerimiz. Ve daha iyi yapabiliriz.

Jiechuang Ekran önde gelen Kraft Kağıt Torbalar üreticileri ve tedarikçilerinden biridir, fabrikamız müşterilerine iyi fiyat ile ipek ekran baskı ürünleri ile düşük maliyetli kahverengi kraft kağıt torbaları sağlayabilir. Eğer ekran markaları veya yüksek kaliteli ürünler arıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Sorgulama